Ponuka

Záclony a závesy

Záclony a závesy šijeme najmä z nemeckých materiálov Brillant, Elizabeth, avšak máme široký výber našich, španielskych či francúzskych materiálov. Veľký výber záclon a dekoračných látok je v metráži v predajni, ostatné látky vám vieme objednať podľa vzorkovníka. Ak využijete služby šijacej dielne, zhotovíme vám textilné dekorácie v rôznom štýle. Pomôžeme vám vytvoriť aj návrh priamo u vás.

zaclony1 zaclony2 zaclony3 zaclony5 zaclony6 zaclony7 zaclony8 zaclony9 zaclony10 zaclony11

Späť na menu

Garniže, závesné systémy

Výber z ponuky garnižových systémov, vrátane zamerania a kompletných montážnych prác. Garniže – drevené, hliníkové, nerezové, mosadzné, plastové s rôznymi typmi zakončenia, rôzne tvarované pre moderné aj klasické vybavenie interiéra. Rímske rolety – Už mnoho rokov plnia rolety úspešne svoju funkciu. Stačí vybrať zaujímavú farbu, štruktúru a roleta sa môže stať výrazným prvkom vášho interiéru. Panelové posuvné japonské steny – Máte francúzske okno alebo neviete ako dočasne uzavrieť časť miestnosti? Využite japonské steny – moderná dekorácia vašich okien.

garnize1 garnize2 garnize3 garnize4 garnize5 garnize6 garnize7 garnize8 garnize9 garnize10 garnize11 garnize12

Späť na menu

Paplóny a vankúše

Sú vyrábané z kvalitného dutého polyesterového vlákna, čím je zabezpečená zvýšená tepelno – izolačná schopnosť. Sú príjemné na dotyk, bezprašné, nespôsobujú ani nezhoršujú alergiu a zabezpečia vám pohodlný spánok.

vankuse1 vankuse2 vankuse3 paplony4 paplony4 paplony4

Späť na menu

Prikrývky

V našej kolekcii prikrývok nájdete vyše 500 vzorov vyrobených z rôznych materiálov – batikové, bavlnené, patchworkové, pletené, detské..

prikryvky1 prikryvky2 prikryvky3 prikryvky4 prikryvky5 prikryvky6

Späť na menu

Uteráky

Ponúkame uteráky a osušky z najušľachtilejšej bavlnenej priadze, v rôznych módnych farbách, s rôznym vzorom, vhodné do hotelov či priamo k vám domov.

uteraky1 uteraky2 uteraky3 uteraky4 uteraky5 uteraky6 uteraky7 uteraky8 uteraky9 uteraky010

Späť na menu

Dekoračné vankúše

Sú taktiež výrazným dekoračným doplnkom vášho interiéru. Ponúkame vyše 2000 rôznych vzorov (gobelínové, saténové, pletené, detské, plyšové, trendy) s aplikáciou.

dekorvan1 dekorvan2 dekorvan3 dekorvan4 dekorvan5 dekorvan6 dekorvan7

Späť na menu

Posteľná bielizeň

Nová kolekcia posteľnej bielizne splní aj kritériá náročného zákazníka. Je vyrobená z česaných bavlnených priadzí, a tým je krásne lesklá a mäkká na dotyk.

bielizen1 bielizen2 bielizen3 bielizen4 bielizen5 bielizen6

Späť na menu

Obrusy

V našej ponuke máte možnosť si vybrať z klasických vyšívaných obrusov, moderných organzových, vianočných, veľkonočných. Taktiež sme pripravení ponúknuť obrusy s nešpinivou úpravou, vodeodolné, nenáročné pre každodennú údržbu v hoteloch a reštauráciách.

obrusy1 obrusy2 obrusy3 obrusy4 obrusy5 obrusy6 obrusy7

Späť na menu

Deky

Deky FLEECE sú prijemné na dotyk, hrejivé a v originálnom prevedení

deky1 deky2 deky3 deky4 deky5 deky6 deky7 deky8 deky9 deky10 deky11 deky11 deky12 deky13 deky14 deky15

Späť na menu

Plachty

Ponúkame vám prestieradlá Froté a Jersey, plachty z bavlneného saténu, bavlnené plachty a velúrové prestieradlá, ktoré sú veľmi praktické, mäkkučké a príjemné na dotyk.

plachty1 plachty2 plachty3 plachty4 plachty5 plachty6 plachty7

Späť na menu

Dekoratívne doplnky

Každá záclona sa stáva umeleckým dielom použitím jednoduchého dekoračného prvku.

dekoracie1 dekoracie2 dekoracie3 dekoracie4 dekoracie5 dekoracie6

Späť na menu